درباره ما

هتل سه ستاره رز درویشی


ما مفتخریم که در هتل سه ستاره رز درویشی میزبان شما هستیم!به سبک درویشی


هتل رز درویشی با بیش از 107 اتاق و سوئیت، فضایی زیبا، راحت و مجلل، برای اقامت و استراحت مسافران، زائران و مهمانان، در نزدیک‌ترین حالت ممکن به قطب زیارتی کشور واقع شده است.

تلاش شده است فضای این هتل با به کارگیری عناصر معماری مدرن و تلفیق آن با عناصر طبیعی، احساس آرامش را القا کند.چرا هتل رز درویشی؟


تمام انتظاراتی که از یک هتل سه ستاره دارید، در هتل رز درویشی، به بهترین نحو پاسخ داده می‌شود. همین ویژگی سبب شده است تا اقامت راحت و دلچسبی را تجربه کنید.مهمترین معیار انتخاب این هتل می‌تواند نزدیکی و حتی مشرف بودن بعضی اتاق‌ها به حرم باشد؛ اما ترکیب رنگ و طراحی داخلی نیز به نحوی است که در نگاه اول شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد و حس بسیار دل‌انگیزی را در شما ایجاد می‌کند.

نقاشی‌های بسیار زیبا در سقف لابی و بخش‌های دیگر، زیبایی دو چندانی را به این هتل بخشیده‌اند. در هتل رز درویشی، به تمام عواملی که می‌تواند آرامش و آسایش شما را تحت تاثیر قرار دهد، توجه شده است.در اوج باشید


روف‌گاردن این ساختمان سر به فلک کشیده، عطر و طعم دل‌انگیز قهوه در تراس کافی‌شاپ و غذاهایی که با بهترین کیفیت ممکن در رستوران برای شما آماده می‌شوند، هتل سه ستاره رز درویشی را به یک فضای مناسب برای خلق خاطراتی فراموش‌نشدنی تبدیل کرده‌اند.

 هتل رز درویشی بر آن است تا با ارائه سرویس شبانه‌روزی و خدمات مناسب توسط پرسنل مجرب، آرامش‌بخش‌ترین محیط ممکن را برای مراجعین محترم فراهم سازد.